B&B Couriers

Transport Lądowy
Transport Morski
Transport Lotniczy
B&B Couriers

Firma

foto

Nasz doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi na polskim rynku działa od 2007 roku.

Poprzez współpracę z odpowiednimi podmiotami w Europie zapewniamy naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług. Towar wysyłany za pośrednictwem naszej firmy objęty jest ubezpieczeniem OC przewoźnika na kwotę 250 000 USD.  

Nasza oferta obejmuje niezwykle szeroką gamę usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej działalności.

Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i o dużych przedsiębiorstwach. Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena.

Zajmujemy się zarówno drobnicą tj. przesyłkami kurierskimi  jak i typowo usługami spedycyjnymi. Zapewniamy doręczenie przesyłek na terenie całego świata w trybie ekspresowym (doręczenie 24h)  jak i ekonomicznym (doręczenie 48h).

Naszym Klientom oferujemy najwyższy standard obsługi oraz zapewniamy optymalizację czasu oraz ceny transportu powierzanych nam do przewozu towarów.

Zamówienie usług trwa tylko kilka minut. Nasza oferta stale się poszerza o nowe propozycje związane z obsługiwanymi przez nas rynkami. Rozwijamy działalność na polskim rynku o nowy zakres usług, co czyni naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną. Klientom zapewniamy zarówno transport drogowy jak i lotniczy.  

Współpracujemy z wieloma firmami spedycyjnymi dzięki temu:
- przesyłki międzynarodowe dostarczamy – szybko, bezpiecznie i terminowo
- przesyłki w transporcie międzynarodowym doręczamy do adresata jeszcze przed południem następnego dnia. Na terenie Europy, w zależności od usługi, jesteśmy wstanie skrócić ten czas do kilku godzin
- jesteśmy zorientowani na wymagania jakościowe naszych Klientów
- jesteśmy elastyczni, rzetelni i kompetentni
- gwarantujemy rzetelność, jakość i terminowość

Zapewniamy najwyższą jakość usług

Mamy świadomość, że to naszym klientom zawdzięczamy ten rozwój. To w końcu oni od 10 lat zlecają nam przewozy najróżniejszych produktów. Każdy klient to osobna historia, każdy projekt to kolejne doświadczenie. Dziś o transporcie wiemy już bardzo wiele i z przyjemnością dzielimy się naszą wiedzą       i doświadczeniem  dlatego indywidualne podejście do Klienta pozwala nam realizować zadania na satysfakcjonującym Klientów poziomie.

Skorzystaj z naszej oferty, a obiecujemy, że nie będziesz żałował tej decyzji! 

Nowości/Wydarzenia